Викладач Французської мови

Якщо  у  вас з’явилося  бажання  опанувати  французьку  мову,  або  є  необхідність  оволодіти  цією  мовою  професійно  скористайтеся  нашим  запрошенням : пропонуємо  вивчання французької мови  у  малочисельних      групах різного  рівня  та  віку  за  інтерактивною  методикою  викладачів  вищої  категорії  з  вересня  2014  року.

Навчання ведеться за підручниками, виданими у Франції,що є рекомендованими для підготовки до іспиту  DELF (Диплом на знання французької мови)  та  DALF (Диплом з поглибленого володіння французькою мовою). Це  6  дипломів, що відповідають 6 рівням

Європейських рекомендацій з мовної освіти (CECRL). Ці дипломи визнаються Міністерством національної освіти Французької Республіки та є дійсними як у Франції, так і в інших країнах світу. Вони затверджені Національною Комісією з питань освіти DELF – DALF Посольства Франції в Україні.

Якщо ви вивчаєте французьку мову у школі або в іншому навчальному закладі та відчуваєте складнощі – наша пропозиція також стане вам у нагоді. Наш курс французької мови це не лише сидіння  за партою, а опанування живим французьким словом у різних ситуаціях повсякденного життя.

 

Поделиться в соц. сетях