Тренінг “Чарівна жінка”

Ми розкриємо знання, щоб ви дізнались про:
1. Жіночі енергії 3 Аркану «Імператриця»;
2. Відмінності між священною Імператрицею - Жрицею, персональної магією і чаклунством;
3. Які кармічні хвости “закривають Імператрицю”. Напрямок розкриття Жриці.
4. Хто така Матінка Світу, спробуємо відчуємо ЇЇ енергію підтримки, наповнення і Любові; чому так важливо Жінці звертатися до Неї за допомогою і бути відкритою Серцем;
5. Що таке Жіноча природа, її образ у сім'ї і суспільстві; Хто така хранителька родової пам'яті;
6. Як навчитися відчувати своє тіло і навіщо це потрібно;
7. Чому так важливо Жриці - Імператриці бути гармонійною, спокійною, умиротвореною;
8. Де накопичуються образи страху і чому вони заважають духовному розвитку жінки;
9. Чому без вміння заземлення і творчості Жінка “не виживає”, чахне і не матиме реалізації своєї Мрії і в матеріальному плані також.

Окрім теорії будуть практичні тілесні практики, завдяки яким ви очистите свій енерго-простір від негативних енергій, які заважають вам проявляти 3 код Арканів Жрицю-Імператрицю. Наше тіло - це священний інструмент, через прийняття своїх тілесних клітинок, ми знаходимо ключики до приємних, довгоочікуваних змін.

   Тілесні практики.
Особливою частиною буде практика заземлення - енергетичне поєднання із Матінкою Землею. Набуття навичок наповнення себе земними енергіями і здатністю трансформувати їх в форму. Заземлена, укорінена жінка випромінює в простір впевненість, стійкість, самодостатність, свободу, легкість, щастя.
Ми будемо направляти свою увагу в тіло для того, щоб відчути його від кінчиків пальців до кінчиків волосся. Будемо говорити собі хороші, світлі, ресурсні, приємні слова.

Дихальні практики:

За допомогою дихання і звуку будемо відпускати затиснення і блоки, звільняти себе від скутості і напруги. І все глибше і впевненіше приходити в гармонійний, легкий, врівноважений, спокійний стан.

   Практика Вдячності, Довіри і релізації Мрії:
Будемо дякувати за кожну мить, зітхання, можливість діяти і розвиватися, за кожну людину, яка проявилася в нашому житті. Будемо вчиться дрібними кроками довіряти собі, своєму тілу, через спонтанні тілесні імпульси, які в процесі розслаблення будуть народжуватися з самої глибини жіночої природи і перетворюватися на Божественний танець Любові до самої себе, до свого Жіночого начала, до навколишнього простору. У вільному диханні, енергозаземленні, потоковому танці, в Божественній безумовній Любові, жінка стає Жрицею - Собою Безкінечною.
Будемо створювати щирі наміри (кожна своє) і, об'єднавшись в сильному жіночому колі за допомогою варгани і співаючої чаші, спрямовувати їх в простір проявлення.

Все це довершує прекрасний і чарівний світ Ароматерапії, де ви дізнаєтесь про:
Застосування ефірних олій для зняття блоків і розкриття чакр.
Афродизіаки - аромати для очарування чоловіків. Енергії польоту, легкості і свободи… бути поряд з такою хоче кожен чоловік. Ефірні олії для пари, зачаття і вагітності.
Гармонія в гормональній системі - це легко.
Аромати своїми руками. Як підібрати компоненти і створити єдиний і неповторний аромат.
Вчимося за допомогою ефірів працювати зі страхами, образами та іншими зайвими емоціями.

   Заняття проводять:
Оксана Щербань, таролог, майстер з побудови біоенергетичної кармічної матриці по 22 АРКАНАМ ТАРО. Член Академії цілісного світогляду, викладач духовної школи «Школа Душі», співзасновник Благодійного Міжнародного фонду «Архангел Світла», співзасновник ТОВ «Українська екологічна група», юрист.
Майер Любов, майстер тілесно-орієнтованих практик, дієтолог.
Наталя Косенко, ароматерапевт.

 Беріть своїх діток з собою. Коли Ви будете відпочивати і вдосконалюватись, вони зможуть розкрити свої творчі здібності із Людмилою Курдельчук

Тривалість - 3 години

Вартість заняття з дітками - 80 гривень.


Група навчання до 20 учасниць.
 Для участі обов'язкова реєстрація, заповніть форму: https://goo.gl/6pgmSN

    Заняття платне - 200 грн.

   Час проведення: з 13:00 до 16:00

   Дата: 30 січня 2016 року.

   Адреса: вул.Васильківська, 23а

Поделиться в соц. сетях

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий