НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ З ПОБУДОВИ БІОЕНЕРГЕТИЧНОЇ МАТРИЦІ ЛЮДИНИ 25-26 грудня

На тренінгах по традиції розмова повинна починатися з питань, що вас не задовольняє із обговоренням, як ви до цього дійшли? Потім необхідно пообіцяти чарівні ліки, рецепт який є тільки на тренінгу, тому що тільки автор у всьому світі володіє секретним методом… Думаю, що подібні тексти ви читали не раз. І крім нудьги у мене вони не викликають більше нічого, бо я не прихильниця маніпуляцій, і знаю, що

З БУДЬ-ЯКОЇ СИТУАЦІЇ Є ВИХІД

Коли стикаєшся із новою життєвою безвихіддю хочеться крикнути: "Допоможіть! Я не знаю, як далі, куди йти?!". Відчуття знебарвленого життя, яке поступово втрачає фарби і сенс, перетворюється на рутину, яка вимагає робити ще швидше, ще терміновіше: робота, домашні клопоти, сім'я, все жадає від вас уваги і часу ... а часу на життя не залишається.

І неважливо як ви опинились у цій ситуації, які допускали помилки, це все не визначає ВАС ЗАРАЗ, як особистість. Ви багато про що не здогадувалися, але настав час дізнатися нову інформацію, і запитати вас: ВИ ХОЧЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ?

ВПЕВНЕНА, ЩО ТАК!

МЕТА ТРЕНІНГУ - ДОПОМОГТИ ВАМ

ЗНАЙТИ ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

 • Особисте призначення: що я повинен розкрити в собі? Центральна духовна та матеріальна енергія душі.
 • Сумісність у партнерстві і спільні завдання призначення в парі.
 • Особистісне та соціальне призначення - те, що мені слід віддати світу: батькам, дітям, коханим і людям в принципі.
 • Призначення духовної реалізації - Ваші Вищі духовні завдання.
 • Розрахунок творчої та соціальної реалізації.
 • Розрахунок доленосних енергій за датою народження.
 • Обчислення енергії процвітання, грошового каналу.
 • Розрахунок покровительних Вас енергій по роках.
 • Розрахунок вашого енергетичного потенціалу. Об'єм енергії в кожній чакрі та їх зв'язок з ситуаціями в житті, що відкриває великі можливості до зцілення долі.
 • Розрахунок і розшифровка енергій по родових каналах по лінії батька і матері.

На даному тренінгу через призму енергетичної матриці ми розглянемо всі аспекти життя: сім'я, рід, відносини з другою половинкою, взаємини в соціумі, фінансові взаємовідносини, особистісне призначення і т.д ..

Відповіді на ці та інші питання Ви дізнаєтесь на даному тренінгу.

Біоенергетична матриця  -

діагностика та розкриття свого призначення

Програма тренінгу дуже насичена. Це дводенна енергетична експедиція всередину Себе, після якої хочеться Жити! Крок за кроком, Аркан за Арканом, ваша свідомість буде прокидатися в усвідомленні таємниці свого призначення. Це та Основа, яка направить Вас на відчуття Що Я і Хто Я.

Як працює метод?

За датою народження складається карта вашої долі, карта особистості. Може здатися, що це якимось чином пов'язано з нумерологією. Та це не так і немає нічого спільного з астрологією, ворожіннями, хіромантією, прогнозами, приворотами і т.д. На тренінгу Ви зрозумієте причини проблем і труднощів і ряд зцілюючих технік.

«Аркан» у перекладі з латинської - «таємниця». «Тар» (єгипетське) - Дорога, Шлях. 22 енергії (22 аркана - 22 кода долі). Ці ж енергії є і в кожному з нас. Кожна енергія прораховується за датою народження і для кожної людини складається індивідуальна матриця долі, в якій прописані 22 енергії. Якісь із них мають на нас більший вплив - якісь менше. Якщо людина страждає від хвороб, бідності, нереалізованості, страхів і сумнівів, різних блоків, нещасний в родині, не може зустріти свою любов або не може побудувати гармонійні стосунки з чоловіком/жінкою та ін. - значить його енергії зі знаком «-». Якщо ж ситуація протилежна: людина здорова, в достатку на всіх рівнях життя, процвітаюча, успішна, любима і любляча - значить її життєві енергії зі знаком «+». Кожна з енергій може піти в "мінус", якщо ми вибираємо гнів, образи, негативні думки, страхи і навпаки, вийти на "плюс", якщо людина готова працювати з собою, жити усвідомлено, творити добро, розібратися зі своїм сміттям в душі і трансформувати його в досвід, прийняття, прощення і безумовну любов.

Завдання тренінгу - допомогти кожному перевести свої енергії з негативу в позитив за допомогою спеціальних практик зцілення. Перший етап зцілення своєї долі - це робота з розшифровки матриці долі людини. Професійно це можна зробити тільки з Майстром особисто.

Вас чекають:

 • Два 8-ми годинних тренінги, щільно наповнені знаннями та практиками.
 • Чітке детальне опрацювання своєї біоенергетичної матриці.
 • Ясне бачення свого минулого і сьогодення.
 • Гармонізація і знаходження свого енергетичного маяка. Розвіює туман в голові в розумінні свого призначення і майбутнього.
 • Яскраві почуття і чудовий настрій.

За підсумками тренінгу Ви побудуєте карту свого особистого шляху до:

 • Гармонізації відносин в любові і з близькими людьми (батьки і діти).
 • Своєї внутрішньої сили.
 • Здоров'я і процвітання. Удачі в грошах.
 • Творчої та соціальної реалізації.
 • Набуття духовного шляху і сенсу життя.
 • Трансформації складних кармічних програм з мінуса на плюс.
 • Свободи від старого вантажу і наповните чистий простір творчою енергією.
 • Початку позитивного мислення.

 

Матриця Життя (біоенергетична матриця) також дозволяє зрозуміти, звідки людина черпає життєву силу, а що, навпаки, відбирає в неї енергію. Крім того, по життєвій матриці можна проаналізувати загальний стан здоров'я людини, а також конкретних органів і енергетичних центрів.

Ви також дізнаєтеся, які завдання потрібно пройти правильно, щоб згармонізувати взаємини між двома конкретними людьми чи то в сім'ї, роботі, бізнесі або в особистих відносинах друзів .

Уміння чесно зізнатися самому собі у своїх недоліках, правильно проаналізувати стан своїх енергій, дозволяють не тільки подивитися на своє життя з різних сторін, але і знайти конкретні практичні рішення важких питань нашого життя!

За допомогою матриці ми можемо опрацювати негативну карму минулих втілень, стати вільними в плані своєї Вищої реалізації! Дізнаємося що таке «кармічний хвостик».

Усвідомлення і опрацювання своєї енергетичної матриці допомагає людині швидше змінити якість свого життя в кращу сторону, згармонізувати свої вібрації і відновити свою цілісність з навколишнім Світом, з Собою.

Головна перевага Оксани полягає в тому, що вона пояснює чітко, доступно і з гумором. Після хаосу думок настає порядок і гармонія. Складна ситуація стає вирішуваною.

 

Поделиться в соц. сетях

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий