Засновник ILive Центру Лілія Олійник

Засновник на надихач Центру ILive Centre Лілія Олійник

Засновник на надихач Центру ILive Centre Лілія Олійник

Вітаю всіх, хто цінує здоров`я, любить свою сім`ю та піклується про своїх близьких!

Я - щаслива мама трьох синів і однієї дочки. Здоровий та гармонійний розвиток дітей - це цілий комплекс заходів від здорового харчування, розвитка побутових звичок і до фізичної активності, додаткових занять з шахів, іноземних мов та іншого корисного дозвілля. Вважається, що в наш швидкоплинний час для сучасної мами доволі складно встигнути надати дітям повну увагу і можливість гармонійного розвитку. Я спробувала спростувати це, створив центр гармонійного розвитку для своїх дітей, а також для інших, хто бажає вдосконалюватись та жити радісно, здорово, щасливо і з любов`ю.

Ваш організм – складний та багатогранний. Для підтримання здоров’я Ви маєте дотримуватись багатьох правил особистої гігієни, відпочивати достатньо, а також правильно харчуватись. Якщо Ви почнете слідувати цим правилам то відразу відчуєте покращення, а також побачите ці покращення у дзеркалі.

Я з радістю готова поділитися своїм досвідом з тими, хто хоче рухатись вперед, має бажання стати сироїдом, стикнувся з проблемами в спілкуванні з дітьми, хоче гармонізувати стосунки в сім`ї. Надаю безкоштовнI консультації з питань здорового харчування, виховання дітей, йоги та гармонійного фізичного та духовного розвитку жінки.

Поделиться в соц. сетях